BODO PROLAST.


Hakkımızda

1960 li yıllardan beri kauçuk ve lastik üretimi konusunda sanayiinin içinde olan Prolast A.Ş 2016 yılında BODO BODE DOĞRUSAN A.Ş ile ortaklık kurarak aynı zamanda, Alman Bode ve Schaltbau A.G nin iştiraklerinden biri olarak üretim faaliyetlerine yeni yapısı ile devam etmektedir.

Bu ortaklık öncesinde, firma 50 yılı aşkın bilgi birikimi ve sürekli gelişen teknolojisi ile otomotiv ve çeşitli endüstriyel alanlar için çok amaçlı lastik profiller üretmiştir.

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi adresinde olan üretim, 6000 m ² kapalı alan ve 2000 m ² açık alan olmak üzere toplam 8000 m ² alanda yapılmaktadır.

Firmamız ürünlerini IATF 16949:2016 ve ISO 9001 : 2015 standartlarına uygun üretmekte ve sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini esas kabul ederek, Tasarım-Tekliflendirme aşamasından itibaren kaliteyi sağlamak çalışma prensibimiz haline gelmiştir.

Müşteri beklentilerine, gelişmiş teknolojisiyle 4.000'i aşkın ürün ile cevap veren firmamız, ağırlıklı olarak EPDM, NBR, CR kauçuk türlerinin yanı sıra Silikon hammaddeler ile ürün yelpazesini her geçen gün arttırmaktadır.

Bodo-Prolast Profil Lastik San. A.Ş. yurt içi ve yurt dışı pazarlarda konusunda uzman ve dinamik kadrosuyla birçok tanınmış firmanın tedarikçisi konumundadır.

Güvenilir, rekabetçi, zamanında ve istenen miktarda teslim prensibi ile Dünya normlarında üretim yaparak müşterilerinin beklentilerine cevap vermektedir.

Saygılarımızla;


KİLOMETRE TAŞLARI.